بازار مبل سیستان و بلوچستان

اصلی ترین وسیله ای که در دکوراسیون منازل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مبلمان است. اگر در استان سیستان و بلوچستان زندگی می کنید و قصد خرید مبل دارید و به دنبال بازار مبل سیستان و بلوچستان می گردید در این مقاله قصد داریم به صورت کامل تمام بازارهای مبل سیستان و بلوچستان را به شما معرفی کنیم تا اگر قصد خرید به صورت حضوری دارید مشکلی نداشته باشید.

بازار مبل سیستان و بلوچستان

اما قبل از اینکه بخواهید آدرس بازار مبل سیستان و بلوچستان را مشاهده کنید شما می توانید به صورت حضوری از جدیدترین مبلمان دنیا مانند انواع مبل ال، مبل مدرن، مبل کلاسیک و … در سایت فرازنده دیدن کنید و در صورت تمایل به صورت غیر حضوری و آنلاین مبل مورد نظرتان را سفارش دهید.

بازار مبل زاهدان

بازار مبل زاهدان

شهر زاهدان مرکز مرکز استان سیستان و بلوچستان است که در این شهر هم مانند دیگر شهر ها بازارهای مختلفی از مبل وجود دارد. اکثر بازارهای مبل این شهر در خیابان های خرمشهر و امام خمینی قرار دارد و شما می توانید به این قسمت از شهر با انواع مبل ال، انواع مبل سلطنتی و همچنین سرویس خواب ها مواجه شوید و در صورت نیاز خرید کنید. اما در زیر چند تا از مشهورترین بازارهای مبل زاهدان را معرفی می کنیم:

بازار مبل سیستان و بلوچستان

بازار مبل فیکا

یکی از بازارهایی که در خیابان امام خمینی قرار دارد بازار مبل فیکا می باشد. در این بازار شما می توانید با انواع و اقسام مبلمان از جمله مبل کلاسیک، مبل ال ترک و … آشنا شوید و همچنین در صورتی که به سرویس خواب نیاز داشته باشید در این بازار می توانید پیدا کنید.

آدرس بازار مبل فیکا زاهدان: خیابان امام خمینی ، خیابان سید قطب ، جنب پمپ بنزين ، مبلمان فیکا

بازار مبل مبلینو زاهدان

یکی دیگر از بازارهای مبل شهر زاهدان بازار مبل مبلینو است در شهر زاهدان بسیار معروف است و انواع مبل در این بازار وجود دارد. بازار مبل مبلینو تنوع بالایی دارد و به راحتی علاوه بر مبلمان می توانید سرویس خواب و سرویس نوزاد هم پیدا کنید.

آدرس بازار مبل مبلینو:  زاهدان ، تقاطع بلوار خرمشهر و امام خمینی ، مجموعه تجاری و بازار مبلمان مبلینو

بازار مبل میلاد

از دیگر بازارهایی که در شهر زاهدان قرار دارد بازار مبل میلاد است. این بازار در کنار بلوار جمهوری قرار دارد و مانند دو بازار دیگر هنگام ورود با تنوعی از انواع و اقسام مبلمان مواجه خواهید شد.
آدرس بازار مبل میلاد زاهدان: خیابان جمهوری ، خیابان مسجد ولیعصر ، بازار مبل میلاد

سخن پایانی

اگر به دنبال بازار مبل سیستان و بلوچستان هستید و یا در شهر زاهدان هستید و به دنبال بازار مبل زاهدان هستید در این مقاله ما سه تا از معروف ترین بازارهای مبل این شهر را بیان کردیم که شما به راحتی می توانید به این بازارها مراحعه کنید.

امتیاز شما: post

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *