بازار مبل شهید رجایی قزوین کجاست

مبلمان یکی از مهم ترین آیتم های زیبایی محیط هستند. بازار مبل شهید رجایی قزوین که دارای تنوع بالایی از طرح ها مانند مبلمان ال، کلاسیک، مدرن و.. مبلمان است. در این بازار علاوه بر مبلمان سایر وسایل لازم در دکوراسیون منزل نیز به فروش می رسد. یکی از ویژگی های مهم این بازار  که در ادمه راجع به آنها توضیح می دهیم نزدیک بودن مغازه ها به یکدیگر، تنوع قیمت، تنوع کیفیت چوب و پارچه و آدرس و موقعیت مکانی دقیق این بازار است.

در سال گذشته بیشتر خرید افراد از سایت های اینترنتی بوده است. مبلمان نیز یکی از مواردی است که بخاطر تنوع بسیار زیاد و راحتی سفارش، مردم ازخرید اینترنتی آنها استقبال کرده اند. مبلمان فرازنده نیز با بیش از هشتاد سال سابقه کار در عرصه مبلمان جزو پیشتازان این عرصه است. شما می توانید با مراجعه به سایت محصولاتی خاص مانند تخت خواب های هوشمند، کاناپه، میز ناهارخوری و… را مشاهده کنید.

معرفی بازار مبل شهید رجایی قزوین

بازار مبل شهید رجایی یکی از مقصدهای جذاب برای خرید مبلمان با کیفیت‌بالا و منحصربه‌فرد در قزوین است. این بازار با موقعیت مکانی که دارد، امروزه به یکی از مراکز برتر تولید و پخش محصولات مبلمان در این منطقه تبدیل شده است. انواع مبلمان با طرح ها و سبک های متنوع در این بازار عرضه می‌شوند. 

بازار مبل شهید رجایی قزوین کجاست

یکی از ویژگی های مهم بازار مبل شهید رجایی قزوین نزدیک بودن فروشگاه ها به یکدیگر است. این مزیت باعث انتخاب سریع مبل مورد نظر شما در زمانی کم است. بخاطر این شاخصه شما میتوانید با توجه به کیفیت پارچه و چوب به کار رفته بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به صورت مختصر و مفید توضیح داده ایم. 

بازار مبل شهید رجایی قزوین کجاست

نکات مهم در خرید مبلمان از بازار مبل شهید رجایی قزوین

کیفیت پارچه و چوب

برای خرید مبلمان از بازار مبل شهید رجایی قزوین لازم است به کارایی و نوع استفاده مبل توجه شود. در مبلمان راحتی معمولا از چوب صنوبر که علاوه بر قیمت مناسب و استحکام بالا دارای وزن سبک اند استفاده می شود. برای مبلمان سلطنتی نیز از چوب راش و گردو استفاده میشود.زیرا این دو نوع چوب با توجه به رنگ تیره و مقاوت بالا در برابر شکستگی بهترین گزینه برای مبلمان با کنده کاریست. در مبلمان کلاسیک نیز از چوب های کاج و نراد و نوئل و… استفاده می شود که دارای قیمت مناسب و وزن کم اند.

پارچه استفاده شده در مبلمان نیز با توجه به نوع مبل انتخاب می شود. برای مبل های سلطنتی، استیل، کلاسیک و راحتی بدون انحنا از پارچه شانل استفاده می شود. این پارچه از لطافت خاصی بهره مند است که انواع ایرانی و ترکی دارد. پارچه چرم برای مبلمان اداری و تجاری مناسب است. ازبهترین چرم ها می توان چرم سرتکس را نام برد. اما استفاده از پارچه چرم معایب بسیاری مانند خش شدن، پوسته پوسته شدن، تعریق در نشستن های طولانی و… دارد. برای مبل های راحتی و چستر نیز از پارچه مسکو استفاده می شود. این پارچه که ضدچروک و مرغوب است یکی از زیباترین پارچه هایی است که نور را منعکس می کنند.

بازار مبل شهید رجایی قزوین کجاست

آدرس و موقعیت مکانی بازار مبل شهید رجایی قزوین

قزوین، خیابان آیت الله ابوترابی

سخن پایانی

در این مقاله به طور مختصر درباره بازار مبل شهید رجایی قزوین توضیح داده ایم و همچنین آدرس دقیق این بازار را نیز برایئ شما آورده ایم. درباره کیفیت چوب و پارچه هم مطالبی مفید را آوردیم تا با خواندن آنها بتوانید بهترین مبلی را که در نظر دارید را بخرید.

امتیاز شما: post

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *