بازار مبل شیراز

تفاوتی نمی کند که در منزلی کوچک زندگی کنید یا در منزلی بزرگ که دارای فضای باز است چون احتمالا شما هم مانند اکثر مردم یک یا چند دست مبل دارید که الان قصد خرید مبلی جدید دارید و به دنبال بازار مبل شیراز هستید. 

شهر شیراز هم مانند دیگر شهر ها کشور دارای چند بازار مبل است که اگر با آنها آشنا باشید خرید از آنها لذت بخش و آسان است اما اگر با آنها آشنا نباشید ممکن به بعضی از بازارها مراجعه نکنید و یا به بازاری مراجعه کنید که مبلمان متناسب با نیاز و هزینه شما را نداشته باشد.

در این مقاله قصد داریم به صورت کامل شما را با تمام بازارهای مبل شیراز آشنا کنیم تا اگر در شهر زیبای شیراز زندگی می کنید بتوانید با تمام بازارهای مبل شیراز آشنا شوید و مبلی خریداری کنید که مناسب تان باشد.

اما قبل از اینکه بخواهید شما را با بازارهای مبل شیراز آشنا کنیم شما می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری هر نوع مبلی که می خواهید از جمله مبل ال، مبل کلاسیک، مبل استیل و… را در سایت فرازنده مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را خریداری کنید.

 اما اگر مبل مورد نظرتان را در فروشگاه سایت فرازنده مشاهده نکردید می توانید تصویر مبل مورد نظرتان را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید تا ما دقیقا مشابه همان را برای شما در کم ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما تولید کنیم.

خرید مبل در شیراز

بازار مبل شیراز

همان طور که در بالا هم به آن اشاره کردیم شهر شیراز دارای چند بازار مبل است که با آشنایی این بازار مبلمان اگر قصد خرید حضوری داشته باشید می توانید خرید راحت تری را تجربه کنید. به همین خاطر در این قسمت از مقاله به معرفی بازار مبل شیراز به همراه آدرس و نقشه می پردازیم تا راحت تر به این مکان ها دسترسی داشته باشید.

۱- بازار مبل وصال شیراز

یکی از مهمترین و اصلی ترین بازارهای مبل شیراز بازار مبل خیابان وصال است که تقریبا در وسط شهر شیراز و منطقه ۲ قرار گرفته است. شهرت اصلی این خیابان بخاطر مبل فروشی های زیادی است که در این خیابان وجود دارد. 

آدرس بازار مبل وصال شیراز: چهار راه خیرات- خیابان وصال- بازار مبل وصال

۲- بازار مبل دهکده شیراز

یکی دیگر از بازارهای مبل شیراز بازار مبل دهکده است که که فضای زیبا و جذابی دارد. شما در بازار مبل دهکده می توانید انواع مبل راحتی، کلاسیک، استیل و… را مشاهده کنید.

آدرس بازار مبل دهکده: کیلومتر ۲۵ جاده شیراز ، روبروی شهرک صنعتی آب باریک ، ورودی متل دنا ، بازار بزرگ مبل دهکده

۳- بازار مبل شهرک دستغیب شیراز

سومین مکانی که برای خرید مبل در شیراز می خواهیم معرفی کنیم بازار مبل شهرک دستغیب است که در این مکان علاوه بر مبلمان، سرویس خواب های تک نفره و دو نفره موجود است. 

آدرس بازار مبل شهرک دستغیب: شیراز- فیروزآباد- شهرک شهید دستغیب- بازار مبل دستغیب شیراز

۴- بازار مبل محراب شیراز

یکی دیگر از بازارهای مبلی که در شهر زیبای شیراز وجود دارد و شما از آن به صورت حضوری می توانید مبل خریداری کنید بازار مبل محراب است. در این بازار مبل چندین فروشگاه مبل مختلف است که دارای قیمت و تنوع کالای نسبتا خوبی است.

آدرس بازار مبل محراب شیراز: خیابان محراب- بازار مبل محراب

سخن پایانی

همان طور که در این مقاله مشاهده کردید ما تمام بازار مبل شیراز را که در شهر زیبای شیراز وجود دارد به همراه آدرس و نقشه قرار دادیم تا اگر قصد خرید مبل در شیراز به صورت حضوری دارید خرید خود را انجام دهید. اما اگر می خواهید به تنوع مبلمان بسیار زیادی دسترسی داشته باشید می توانید با دیدن از فروشگاه سایت فرازنده مبل خود را به صورت آنلاین سفارش دهید تا در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت و کیفیت مبل خود را تحویل بگیرید.

امتیاز شما: post

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *