بازار مبل یافت آباد کجاست

بازار مبل یافت آباد در شهر تهران قرار دارد. این بازار یکی از معروف‌ترین و بزرگترین بازارهای مبل و محصولات دکوراسیون داخلی در تهران است. بازار مبل یافت آباد در منطقه ۱۲ تهران واقع شده و به عنوان یک مقصد خرید پرطرفدار برای افرادی که به دنبال خرید مبلمان با کیفیت و طراحی منحصر به فرد هستند، شناخته می شود.

البته شما میتوانید برای داشتن خریدی راحت تر به صورت غیر حضوری مبلمان دلخواهتان را سفارش دهید. مبلمان فرازنده یکی از برترین تولیدکنندگان مبل است که بیش از هشتاد سال سابقه دارد. در این مجموعه شما می نوانید متنوع ترین و با کیفیت ترین طرح های مبلمان را مشاهده کنید. همچنین می توانید طرح مخصوص به خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن، با کیفیت ترین و بهترین مبلمان را دریافت کنید.

معرفی بازار مبل یافت آباد

بازار مبل یافت آباد تهران یکی از بزرگترین و متنوع ترین بازار های مبل است که کار خود را از بیش از سی سال پیش شروع کرده که به تدریج گسترش و توسعه پیدا کرده است. در این بازار بیش از هشت هزار فروشگاه وجود دارد که انواع برند های ایرانی وخارجی در آن فعالیت دارند.بازار مبل یافت آباد تهران دارای تنوع بسیار زیادی است و شما می توانید انواع مبلمان ال، مدرن، کلاسیک، سلطنتی و… را پیدا کنید.

بازار مبل یافت آباد کجاست

در بازار مبل یافت آباد، مجموعه‌ای از فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های تولید کننده مبلمان و لوازم دکوراسیون داخلی وجود دارند. در آنجا می‌توانید انواع مبلمان و تختخواب های هوشمند، کاناپه، سرویس نشیمن، سرویس ناهارخوری و… پیدا کنید. همچنین می‌توانید انواع پارچه‌ها، پرده‌ها، فرش‌ها و لوازم دکوری دیگر را نیز از این بازار خریداری کنید.

بازار مبل یافت آباد کجاست

آدرس و موقعیت مکانی بازار مبل یافت آباد

تهران، ميدان آزادي، بزرگراه آيت الله سعيدي، چهارراه يافت آباد، يافت آباد شرقي، بازار مبل يافت آباد

سخن پایانی

بازار مبل یافت آباد به عنوان یک مرجع جامع و کامل برای خرید مبلمان با کیفیت و قیمت مناسب  است و همچنین به دلیل تنوع طرح‌ها و سبک‌های مختلف، از جمله کلاسیک و مدرن توانسته است نظر همه را به سمت خود جذب کند .

امتیاز شما: post

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *