آیا به دنبال خرید و تهیه مبل ال سفید هستید؟ همان طور که می دانید مبلمان یکی از اصلی ترین اجزای دکوراسیون هر منزلی است و اگر مبلمان زیبا و خوش رنگ تهیه کنید اصلی ترین کار چیدمان دکوراسیون منزل را انجام داده اید. مبل ال در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود که شما با توجه به سبک و دکوراسیون منزل تان می توانید هر رنگی را که می خواهید تهیه کنید.

اما یکی از رنگ های زیبایی که نمای جدیدی به مبلمان منزل شما می دهد رنگ سفید است. مبل سفید باعث شادابی و حس بسیار خوبی در منزل می شود و فضای منزل را بسیار روشن و زیبا می کند. اما خرید مبل ال سفید مناسب تمام افراد نیست و تنها افرادی باید مبل با رنگ سفید تهیه کنند که مناسب شان باشد. در این مقاله قصد داریم به صورت کامل جدیدترین مبلمان ال سفید را معرفی کنیم و همچنین بیان کنیم که چه افرادی باید مبل ال با رنگ سفید تهیه کنند و چه افرادی نباید مبل ال با رنگ سفید تهیه کنند. 

نکته مهمی که باید حتما به آن دقت داشته باشید این است که مبل فرازنده سفارشی ساز است و تمام مبلمانی که در سایت وجود دارد و یا هر مبلی که شما تصویر آن را ارسال کنید مبل فرازنده می تواند رنگ پارچه آن را تغییر دهد. پس تمام مبل های ال سفید در این قسمت نمونه ای از کارهای سفید هستن که می توانید ببینید و حتی تصویر بعضی از مبلمان را در رنگ های دیگر هم قرار داده ایم تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

مبل ال سفید

مبل ال دلاریس

مبل ال سفید دلاریس یک کار زیبا و خوش ساخت است که علاوه بر رنگ سفید در رنگ های دیگری قابل تهیه است. این مبل در یک قسمت دارای دسته است و در قسمت دیگر دارای یک لاوست زیبا که می توانید روی آن دراز بکشید و از استراحت کنید.

جنس چوب : راش 
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: چرم
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها

بیشتر بخوانید: بهترین مبل ال کنج های موجود در بازار

مبل ال آیسا

از دیگر مبلمان ال سفید که می توانید تهیه کنید مبل ال آیسا است. این مبل از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و چوبی که در این مبل استفاده شده است تمام راش است. در یک قسمت انی قسمتی برای دراز کشیدن و استراحت تدارک دیده شده است و دقیقا در کنار همان یک کتابخانه کوچک طراحی شده است که باعث می شود شما در زمان استراحت دسترسی راحت تری به وسایل داخل آن قسمت داشته باشید

جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: چرم
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها
به همراه میز

مبل ال برنیا

مبل ال برنیا یک مبل ال هوشمند است است که بسیار می تواند به راحتی و ایجاد جمع صمیمانه منزل کمک کند. این مبل بخاطر سبک طراحی جذابی که دارد باعث می شود شما از بودن این مبل ال در منزل تان بسیار لذت ببرید. یکی از نکات بسیار مثبت این مبل طراحی لاوست جذابی است که در کنار مبل بکار رفته است که باعث می شود شما در زمان خستگی بتوانید راحت روی آن دراز بکشید و از آن لذت ببرید. در زیر امکانات و مشخصات این مبل هوشمند را بیان می کنیم:

جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: چرم
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها
به همراه میز

امکانات: 
درگاه usb- چراغ LED – جا لیوانی- دارای باکس

بیشتر بخوانید: جدید مبل ال مدرن های موجود در بازار

مبل ال روما

اگر به دنبال مبل ال سفیدی هستید که هم از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار باشد و هم زیبا باشد مبل ال روما می تواند مناسب شما باشد. این مبل از چوب تمام راش و همچنین پارچه چرم ساخته شده است.البته شما با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید و همچنین نوع پارچه ای که می خواهید، می توانید این مبل را سفارشی سازی کنید.

جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: چرم
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها

مبل ال آدنا

اگر می خواهید مبل ال سفیدی که تهیه می کنید یک کار کاملا هوشمند و بروز باشد مبل ال آدنا را پیشنهاد می کنیم. این مبل از امکانات بسیار زیادی برخوردار است که باعث می شود شما بتوانید زندگی راحت تر و مدرن تری را تجربه کنید. این مبل علاوه بر امکانات زیادی که دارد همچنین کیفیت ساخت بالایی دارد که باعث می شود بتوانید سال ها از این مبل هوشمند استفاده کنید.
جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: چرم
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها
امکانات:
درگاه usb-  اسپیکرهای با کیفیت-دارای باکس – جا لیوانی- تکیه گاه سر قابل تنظیم

بیشتر بخوانید: جدیدترین مبل ال ترک های موجود در بازار

مبل ال لاوین

از دیگر کارهای هوشمند مبل ال سفید، مبل لاوین است.این مبل از ظاهر کاملا مدرن و جذابی برخوردار است که باعث زیبا تر شدن منزل می شود. مبل لاوین دارای چراغ های LED جذابی در زیرش است که به رنگ های مختلفی تبدیل می شود. همچنین این مبل دارای درگاه Usb و شارژ گوشی به صورت وایرلس است.
جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: کتان
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها
امکانات:
درگاه usb-  اسپیکرهای با کیفیت- چراغ های LED-  شارژر وایرلس

مبل ال لانگ بیچ

اگر به دنبال یک کار ساده و مناسب هر منزلی با هر نوع دکوراسیونی هستید مبل ال لانگ بیچ را پیشنهاد می کنیم. این مبل از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و به راحتی از آن تا سال ها می توانید استفاده کنید. ابری که در نشیمن این مبل استفاده شده است ابر ۳۵ کیلو ویژه می باشد که باعث می شود بعد از چند سال استفاده نشیمن این مبل دچار فرورفتگی نشود.
جنس چوب : راش
جنس نشیمن: ابر ۳۵ کیلو ویژه
جنس پارچه: مخمل
رنگ: سفید و دیگر رنگ ها

همان طور که در بالا مشاهده کردید ما چندین مورد از مبل های ال سفید را که می توانید تهیه کنید معرفی کردیم. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که آیا مبل ال مناسب تمام افراد هست یا خیر؟ 

مبل ال سفید بخاطر اینکه دارای رنگ روشنی است به راحتی کثیف می شود و اگر شما جزو افرادی هستید که بچه کوچک دارید یا با رنگ سفید زیاد راحت نیستید و همیشه ترس از این دارید که مبل کثیف شود بهتر است مبل ال سفید تهیه نکنید.

همچنین رنگ سفید بخاطر تناژ رنگی سردی که دارد مناسب محیط های کوچک است زیرا فضا را بزرگتر نشان می دهد. مبل ال سفید  برای فضاهای بزرگ نیز خوب است اما باید توجه کنیم که با باقی وسایل دکوراسیون همخوانی داشته باشد. این همخوانی هم از لحاظ رنگ و طرح است و هم سبک های مختلف چیدمان. سبک هایی که به خوبی با مبل ال ترکیب می شوند مینیمال و مدرن هستند.

سخن پایانی

همان طور در این مشاهده کردید ما چندین مورد از مبل ال سفید هایی که شما می توانید تهیه و خریداری کنید را در این مقاله بیان کردیم. اما شما می توانید تمام مبل هایی که در سایت مبل فرازنده موجود است را سفارش دهید و ما پارچه روی مبل را به صورت سفید برای شما طراحی می کنیم. پس ما هیچ گونه محدودیتی از جهت سفارشی سازی مبلمان نداریم و شما هر گونه تغییری که بخواهید ما می توانیم ایجاد کنیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)